6 лютого
Завантажити ще

Арахамія запропонував Кличку разом перевірити «Пункти незламності» у Києві

Давид Арахамія запропонував Віталію Кличку разом перевірити «Пункти незламності» у Києві. Про це голова фракції «Слуга народу» в Верховній Раді написав ввечері 27 листопада у своєму телеграм-каналі.

- Тому в мене є пропозиція. За тиждень влада міста виправить помилки і ми разом з міським головою підемо на інспекцію. Це буде найкращим доказом того, що ніхто з нас не шукає спекуляцій, - заявив він.

Арахамія також оприлюднив відео, які їх команда “не планувала публікувати і записувала для формування об‘єктивної звітності”, але з боку мера столиці “прозвучали звинувачення в маніпуляціях”.

За словами нардепа, Київ залишається пріоритетною ціллю для ворога, росіяни будуть далі бити по критичній інфраструктурі, щоб зробити життя в місті нестерпним.

Вдень у неділю Віталій Кличко записав відео і сказав, що темі з пунктами обігріву надали політичного забарвлення. Він розповів, що в Києві облаштовані та працюють понад 430 пунктів. На випадок надзвичайної ситуації готують розгорнути ще понад 100 пунктів.

Мер заявив, що вчора їздив перевіряти роботу пунктів і зустрів народних депутатів від партії влади. У приватній розмові вони сказали, что що всі пункти, де вони побували, відкриті і працюють. 

Давид Арахамія 26 листопада повідомив, що кияни жаліються на невідповідність інформації щодо роботи “Пунктів незламності” у Києві. Щоб проінспектувати всі 530 локацій залучили депутатів від «Слуги народу». За словами нардепа, десь висить табличка на зачинених дверях, десь все повісили на працівників закладів, які з дому приносять чай і печиво.