29 сiчня
Завантажити ще

Кличко виправдався за закриті "Пункти незламності": 430 - працюють, ще 100 готують на екстрений випадок

Кличко виправдався за закриті
Фото: t.me/vitaliy_klitschko

У Києві працюють 430 пунктів обігріву, а у разі надзвичайної ситуації буде розгорнуто ще 100. Про це заявив у своєму телеграм-каналі мер міста Віталій Кличко.

- Щодо теми, якій надали вже політичного забарвлення, – пункти обігріву. Я вже казав, але повторю: у Києві облаштовано та працює понад 430 пунктів обігріву. Ми готуємо на випадок надзвичайної ситуації оперативно розгорнути понад 100 пунктів, – заявив Кличко.

За його словами, місто надало понад 400 генераторів для роботи пунктів обігріву, ще 100 генераторів передали волонтери та благодійні фонди. Також найближчим часом Київ отримає 12 пересувних модульних котелень.

- Я не хочу, особливо в ситуації, що склалася, вступати у політичні баталії. Це безглуздо. Мені є чим займатись. І наголошу, що маніпулювати не треба! Бо дивно виглядає: коли вчора я їздив перевіряв роботу пунктів, зустрічаю народних депутатів від партії влади. І вони у приватній розмові мені кажуть, що всі пункти, де вони побували, відкриті та працюють. А потім постять якісь незрозумілі фото, – стверджує столичний градоначальник.

Йдеться про "Пункти незламності", в яких під час відключення електроенергії містяни зможуть обігрітися, отримати медичну допомогу, зарядити телефони та отримати доступ до інтернету. Такі пункти обігріву почали відкривати у всіх містах нашої країни. Напередодні президент Володимир Зеленський розкритикував владу Києва за погану організацію пунктів обігріву, а голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що з 530 перевірених нардепами "Пунктів Незламності" 20% виявилися закритими.