Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Українців попередили про загрозу нової масованої атаки: закликали запастися їжею та водою

Українців попередили про загрозу нової масованої атаки: закликали запастися їжею та водою
Фото: ВАЛЕНТИН ОГІРЕНКО| Reuters

Росіяни готуються завдати нових масованих ударів по Україні, через що наступний тиждень може стати важким для населення. Про це заявив у своєму Телеграм-каналі голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

- Наступний тиждень може бути дуже тяжким. Росіяни планують нові теракти проти об'єктів енергетики Екстрені служби та органи влади опрацьовують різні сценарії. Проведено багато тренувань, відпрацьовано дії енергетиків та критичної інфраструктури, кожен знає, що має робити. Ми готуємось. Готуються військові, – написав Арахамія.

Як зазначив політик, підготуватися до можливих нових атак необхідно й українцям. Він закликав людей подбати про запаси продуктів, питну воду та зарядити телефони.

- Ми закликаємо кожного додатково подбати про себе та свої сім'ї. Зробіть запас води, їжі тривалого зберігання, зарядіть телефони та павербанки, дізнайтеся, де найближчий Пункт Незламності. Ми обов'язково вистоємо, переможемо і змусимо Росію за все заплатити, - наголосив Арахамія.

Востаннє Росія завдала масованих ударів по енергетичних об'єктах України 23 листопада. У результаті більшість нашої країни залишилася без електроенергії. Роботи з відновлення енергосистеми продовжуються досі. На 27 листопада дефіцит електроенергії в Україні становить 20%.