Завантажити ще

Подоляк про зброю: ЗСУ потрібно ще 200 танків, до 70 РСЗВ та 100 артсистем

Подоляк про зброю: ЗСУ потрібно ще 200 танків, до 70 РСЗВ та 100 артсистем
Фото: twitter.com/podolyak_m

Радник голови ВП та переговорник із Росією Михайло Подоляк розповів, яка зброя потрібна Україні для перемоги у війні, зокрема, 150-200 танків та 100 артилерійських систем. Про це сказав Подоляк в інтерв'ю AFP.

- Українська влада закликає до збільшення постачання західної зброї, що дуже важливо взимку. Україна потребує ще 150-200 танків, близько 300 одиниць бронетехніки, 100 артилерійських систем, 50-70 ракетних систем залпового вогню, а також 10-15 протиракетних систем, щоб закрити небо, - розповів він.

Подоляк також згадав американські ракети ATACMS із дальністю дії 300 км, оскільки дальність озброєння, яке зараз має Україною, ледве перевищує 80 кілометрів. Він зазначив, що такі ракети наблизили б кінець війни, дозволивши Україні знищити великі російські військові склади, розташовані глибоко в окупованих районах, які поки що недоступні.

Він наголосив, що Україна не має наміру і не атакуватиме військові цілі всередині Росії, але свої території обов'язково поверне. Подоляк підкреслив, що закінченням війни можна вважати тоді, "коли Україна відновить контроль над своїми кордонами, а Росія нас боятиметься".