Завантажити ще

Подоляк запропонував завдавати ударів по заводам-виробникам дронів та ракет в Ірані

Подоляк запропонував завдавати ударів по заводам-виробникам дронів та ракет в Ірані
Фото: president.gov.ua

Радник Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що санкцій та ембарго проти Ірану буде недостатньо. Він вважає, що необхідно завдавати конкретних ударів по виробництву дронів і ракет, які постачаються Росії. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Рада".

- Мені здається, що потрібно жорсткіше підходити до таких країн як Іран. Вони сьогодні фінансують і постачають зброю РФ... Мені здається, що потрібно не просто санкції, чи тотальне ембарго проти Ірану вводити, мені здається, що можна було б завдавати конкретних ударів по виробництву дронів та балістичних ракет тощо. Не може держава, яка спонсорує терористичну державу – РФ, безкарно це робити далі, – заявив Подоляк.

Щодо заяви Ірану про постачання Росії дронів до початку вторгнення в Україну, радник ОП вважає її також неправдивою. Він нагадав, що росіяни почали застосовувати іранські безпілотники через 8 місяців війни.

- Дещо дивно виглядає це визнання передачі Росії дронів. Тобто вони передали перед війною понад тисячу дронів, які почали використовувати лише після того, як росіяни програли практично війну на полі бою. Тобто, замість того, щоб знищувати нашу критичну інфраструктуру, вони 8 місяців лежали на складах?, - сказав він.

Як зазначив Подоляк, Україна доведе до кінця відносини з Іраном і в майбутньому буде правильно будувати відносини з такими країнами.