Завантажити ще

Голова Рахункової палати написав заяву про відставку після отримання підозри

Голова Рахункової палати написав заяву про відставку після отримання підозри
Фото: facebook.com/valerij.packan

Валерій Пацкан написав заяву про відставку з посади голови Рахункової палати. Про це у пʼятницю, 4 листопада, повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.

- Голова Рахункової палати Валерій Пацкан написав заяву про відставку, - повідомив представник фракції “Європейська солідарність” у своєму телеграм-каналі, але не вказав джерело інформації.

Минулого тижня НАБУ та САП повідомили, що Пацкан підозрюється  у незаконному отриманні компенсації за житло. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 49 620 гривень. 

За даними слідства, Валерій Пацкан привласнив понад 117 000 грн з бюджету Верховної Ради. Будучи нардепом, отримував компенсацію за житло, хоча мав квартиру в новобудові на Печерську в Києві. Пацкан назвав підозру необґрунтованою. Він заявив, що квартира була непридатною для проживання.

Верховна Рада призначила Валерія Пацкана головою Рахункової палати у березні 2018 року. Строк його повноважень становить шість років. Пацкан був народним депутатом восьмого скликання від БПП у 2014-2018 роках.