Завантажити ще

Суд обрав запобіжний захід голові Рахункової палати - йому призначили заставу

Суд обрав запобіжний захід голові Рахункової палати - йому призначили заставу
Фото: facebook.com/valerij.packan

Голові Рахункової палати Валерію Пацкану, підозрюваному у незаконному отриманні компенсації за житло, суд обрав запобіжний захід. Ексдепутату призначили заставу у розмірі 49 620 гривень. Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

- 27 жовтня слідчий суддя Вищого антикорупційного суду обрав запобіжний захід народному депутату України VIII скликання, який наразі обіймає керівну посаду в Рахунковій палаті та обґрунтовано підозрюється у незаконному отриманні 117 тисяч гривень компенсації за оренду житла у столиці, - наголосили у повідомленні.

Як зазначили у САП, на підозрюваного також покладено низку процесуальних обов'язків - прибуття на кожну вимогу до детектива, прокурора та до суду, повідомляти детектива, прокурора або суд про зміну місця свого проживання та місця роботи, а також утримуватися від спілкування зі свідками у справі. Термін дії запобіжного заходу - до 27 грудня 2022 року.

У відомстві прізвища чиновника не назвали, але відомо, що аналогічна кримінальна справа відкрита проти голови Рахункової палати Валерія Пацкана. За версією слідства, з вересня 2017 року до березня 2018 року Пацкан отримав компенсацію за оренду житла незважаючи на наявність власної квартири в столиці. У результаті він отримав із державного бюджету понад 117 тисяч гривень. Екснардепу повідомили про підозру за ч. 1 ст. 364 Кримінального кодексу "Зловживання владою, що завдало істотної шкоди".