6 червня
Завантажити ще

Верховний суд визнав законними результати конкурсу на посаду голови Держкіно

Верховний суд визнав законними результати конкурсу на посаду голови Держкіно
Фото: novosti.ua

У справі про конкурс на посаду голови Державного агентства України з питань кіно Верховний суд поставив крапку, визнавши результати законними. Про це повідомляє пресслужба Держкіно.

– Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду поставив крапку у справі про керівника Державного агентства України з кіно. Відповідне рішення було ухвалене 16 вересня, - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, претензії позивача – однієї із учасниць конкурсу, Юлії Сінькевич, - суд відхилив, оскільки вважає їх необґрунтованими.

- Скасувати результати конкурсу на посаду голови Державного агентства України з питань кіно вимагала одна з учасниць конкурсу – на той час генпродюсер Одеського кінофестивалю Юлія Сінькевич. Її претензії до Комісії з вищого корпусу державної служби та Національного агентства України з питань державної служби суд відхилив як необґрунтовані, - наголосили у суді.

Результати конкурсу були визнані законними всіма трьома судовими інстанціями – Окружним адміністративним судом Києва, Шостим апеляційним адміністративним судом та Верховним судом.

Йдеться про конкурс на посаду голови Держкіно, який уперше відбувся у 2019 році. Тоді Юлія Сінькевич залишилася єдиним кандидатом, але вона не набрала достатньої кількості балів за результатами співбесіди у четвертому турі. В результаті її кандидатуру відхилили та було оголошено новий конкурс. Повторно брати участь у конкурсі Сінькевич відмовилася та подала до суду.