13 липня
Завантажити ще

Розвідка приєдналася до "полювання" на Гіркіна: силовики пропонують 100 тисяч доларів

Розвідка приєдналася до
Фото: t.me/DIUkraine

В Україні збільшилися "ставки" за полон Ігоря Стрєлкова (Гіркіна). Тому, хто візьме росіянина в полон, тепер призначено винагороду у розмірі 150 тисяч доларів. З них – 100 тисяч доларів гарантує Головне управління розвідки. Про це повідомляє прес-служба відомства.

– Головне управління розвідки Міністерства оборони України гарантує виплату 100 000 доларів за передачу Ігоря Гіркіна (Стрілкова) в український полон. Відомо, що один із найвідоміших російських терористів вирішив відновити свою участь у війні проти нашої держави, - наголосили у відомстві.

Як зазначили у спецслужбі, проти колишнього так званого "міністра оборони ДНР" в Україні порушено низку кримінальних справ. Зокрема, Гіркіна підозрюють у терористичній діяльності, тортурах, вбивствах, порушенні державного суверенітету. Також росіянин перебуває у міжнародному розшуку як підозрюваний у справі про збитий Боїнг на Донбасі.

З пропозицією отримати 10 тисяч доларів за полоненого Гіркіна 14 жовтня виступив екс-лідер одеського "Правого сектору" Сергій Стерненко. Пізніше до нього приєдналися лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя, головний сержант 47-го штурмового полку Валерій Маркус, тенісист Сергій Стаховський та голова Луганської ОДА Сергій Гайдай. Усі вони заявили про готовність додати на винагороду по 10 тисяч доларів. У результаті загальна сума обіцяної нагороди становила 50 тисяч доларів.