Завантажити ще

Україна повернула тіла загиблих в Оленівці полонених

Україна повернула тіла загиблих в Оленівці полонених
Фото: REUTERS/Alexander Ermochenko

Україна повернула тіла 62 захисників, зокрема загиблих в Оленівці полонених. Про це у вівторок повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

- Переговори були надтяжкими, але завдяки копіткій роботі всієї команди Уповноваженого зі зниклих безвісти Олега Котенка вдалося повернути тіла наших воїнів, зокрема бійців із багатостраждальної Оленівки, - йдеться у повідомленні.

28 липня через удар по ізолятору в Оленівці Донецької області загинули 53 українських військовополонених, ще 75 отримали поранення, зокрема бійці «Азову». 30 липня Уповноважений із прав людини Дмитро Лубінець повідомив, що Україна почала процедуру повернення тіл. 1 серпня він заявив, що Росія готова повернути тіла після “розслідування”. 

За версією ГУР МО України, удар в Оленівці здійснили найманці ПВК «Вагнер», щоб приховати факти тотального розкрадання коштів, виділених на утримання українських військовополонених. Офіс генпрокурора України відкрив справу за фактом порушення законів та звичаїв війни.

Новини по темі: загиблі полонені