Завантажити ще

Компанію, яка мала ліцензію “4 каналу” зрадника Ковальова, перейменували на «Так TV»

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення України переоформила ліцензію ТОВ «Корона Санрайс», якій належала ліцензія “4 каналу” наразі вбитого нардепа-колаборанта з Херсонщини Олексія Ковальова.

Кінцевим бенефіціарним власником став бізнесмен Віталій Кропачов, який купив компанію ще до арешту майна Ковальова. Таке рішення регулятор прийняв на засіданні у четвер, 6 жовтня, повідомив «Детектор медіа». 

При переоформленні ліцензії компанія змінила логотип і тепер називатиметься «Так TV». Таку ж назву має супутниковий канал Віталія Кропачова.

- Юридичні особи різні, але бенефіціар один. Будемо працювати під одним логотипом, - розповіла директор компанії Тетяна Демнева.

Заступник голови Олег Черниш звернув увагу на те, що компанії мають різні ліцензії. У відповідь Демнева сказала, що наразі команда працює над зміною концепції і надалі планує звернутись до регулятора.

Віталій Кропачов у 2019 році купив канал «Так TV» у співвласника «Коледжу преси та телебачення» Гліба Головченка. Цей канал має супутникову ліцензію, чинну з 2019 року, оформлену на компанію ТОВ «Так ТВ центр плюс». У цьому ж році Кропачов намагався реанімувати канал ТВі разом із польськими партнерами Millstone and Co на чолі з топменеджером Варшавської фондової біржі Робертом Квятковським.

У липні 2022 року Кропачов отримав контроль над компанією «Корона санрайс», яка мала цифрову ліцензію для трансляції "4 каналу". Арештоване майно "4 каналу" отримало Держкіно.