6 червня
Завантажити ще

Бізнесмен Кропачов придбав компанію, яка володіє ліцензією «4 каналу» колаборанта Ковальова

Бізнесмен Кропачов придбав компанію, яка володіє ліцензією «4 каналу» колаборанта Ковальова
Фото: youtube.com / OPEN ENERGY WEEK

Бізнесмен Віталій Кропачов отримав контроль над компанією “Корона санрайс”, яка має цифрову ліцензію для трансляції “4 каналу”, що належить нардепу-колаборанту Олексію Ковальову.

Така інформація показана в аналітичній системі YouControl, яка підтягує дані реєстру юридичних осіб, повідомив 25 липня Інститут масової інформації (ІМІ).

19 липня компанія “Укрдонінвест” Кропачова стала одноосібним бенефіціаром ТОВ “Корона санрайс”. Цього дня кінцевим бенефіціарним власником телеканалу замість Ковальова став юрист та медіаменеджер Максим Варламов. Рік тому, перед продажем телеканалу, Варламов разом з екснардепом Дмитром Добродомовим уже входив до складу співзасновників ТОВ “Корона санрайс”. 20 липня в реєстрі з’явився запис про зміну кінцевого бенефіціарного власника. Замість Варламова ним став Кропачов.

Інформацію у коментарі «Бабелю» підтвердив  гендиректор «4 каналу» Тарас Боровський. Як він пояснив, телеканал мав десятки мільйонів боргу перед Варламовим, і той погодився в рахунок погашення боргу отримати назад компанію «Корона-Санрайз». Після цього він продав її Кропачову.

Однак Боровський наголошує, що продаж «Корони-Санрайз» не означає, що Кропачов отримав ліцензію каналу «Вінтаж», на частотах якого почав мовити «4 канал». За його словами, вона належить «Інтеррадіо», яка у 2021 році придбала «Корону-Санрайз» і власником якої був Ковальов.

На запитання, чи вдалося за рахунок продажу «Корони-Санрайз» погасити борги по зарплатах, Боровський пояснив, що якщо така змога буде, він обовʼязково це зробить. Він нагадав, що наразі активи Ковальова арештовані.

За інформацією ЗМІ, не виключено, що з часом майно телеканалу буде передане Агентству з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

48-річний Кропачов вже є власником медійних проєктів. У 2019 році він придбав кілька локальних телеканалів - Інфо 24, ТВі і Погода, а наприкінці 2021 року став власником «Ера продакшн».

Олексій Ковальов купив “4 канал” наприкінці грудня 2021 року.  Наразі він перебуває на окупованій Херсонщині та навіть отримав посаду в «уряді» російських окупантів.