27 листопада
Завантажити ще

Росіяни звільнили затриманого директора ЗАЕС, він у Запоріжжі

Росіяни звільнили затриманого директора ЗАЕС, він у Запоріжжі
Фото: t.me/energoatom_ua

Генерального директора Запорізької АЕС Ігоря Мурашова звільнили. Про це ввечері у понеділок повідомив голова Міжнародного агентства з атомної енергії Рафаель Гроссі.

- Я вітаю звільнення Ігоря Мурашова, генерального директора української  Запорізької атомної електростанції. Я отримав підтвердження, що пан Мурашов благополучно повернувся до своєї родини, - написав він у своєму твітері

У “Енергоатомі” повідомили, що гендиректор ЗАЕС перебуває на підконтрольній Україні території - в Зовнішньому кризовому центрі ЗАЕС у Запоріжжі. За інформацією компанії, “окупанти викинули його на підконтрольну Україні територію ввечері 3 жовтня”. 

- Звільнення відбулося завдяки широкому розголосу надзвичайної події та неабияким зусиллям з боку Генерального директора МАГАТЕ Рафаеля Гроссі, який зіграв значну роль у звільненні Ігоря Мурашова з російського полону, - додали у телеграм-каналі “Енергоатома".

Вранці 1 жовтня президент "Енергоатома" Петро Котін повідомив, що близько 16:00 30 вересня “рашистський патруль” затримав генерального директора Запорізької АЕС дорогою від станції до Енергодару. Ігоря Мурашова із зав‘язаними очима відвезли в невідомому напрямку.  Російська сторона повідомила МАГАТЕ, що Мурашова затримано “тимчасово”

Новини по темі: Запорожская АЭС