22 травня
Завантажити ще

Єрмак показав нове фото звільнених командирів з “Азовсталі”

Єрмак показав нове фото звільнених командирів з “Азовсталі”
Фото: t.me/ermaka2022

Голова Фонду державного майна України Рустем Умєров відвідав у Туреччини звільнених з полону пʼять командирів з "Азовсталі". Скоро вони зможуть побачитись зі своїми родинами. Про це 25 вересня розповів керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

- Отримав таке світле фото від Рустема Умєрова. Він за дорученням Президента приїхав до Туреччини. Рустем перевірив умови, у яких перебувають наші хлопці. Він також координує свою роботу з усіма органами, відповідальними за безпеку наших громадян. Як розповів мені Рустем, умови проживання у хлопців - комфортні. Для нас дуже важливо, щоб українські герої мали все, що їм наразі необхідно. Попросив пана Умєрова особливо ретельно проконтролювати це. Скоро вони зможуть побачитись зі своїми родинами, - написав Єрмак у своєму телеграм-каналі.

Андрій Єрмак також повідомив, що особисто поговорив зі звільненими з полону командирами із “Азовсталі”, настрій у всіх бойовий.

- Хлопці проходять медичні огляди, йде ретельна перевірка їх стану. За результатами медичних аналізів, проведений поглиблений огляд терапевтом та хірургом, - розповів він.

21 вересня Україна провела наймасштабніший обмін полоненими від початку вторгнення Росії та повернула 215 людей. За умовами обміну п'ять командирів із "Азовсталі" до кінця війни будуть знаходитися у Туреччині. Це командир Окремого загону спеціального призначення «Азов» Денис Прокопенко («Редіс»), заступник командира полку «Азов» Святослав Паламар («Калина»), в.о. командира 36-ї окремої бригади морської піхоти Сергій Волинський («Волина»), командир 12-ї бригади оперативного призначення імені Дмитра Вишневецького Денис Шлега та Олег Хоменко.