Завантажити ще

Звільнені з полону "Волина", Паламар та Прокопенко до кінця війни залишаться в Туреччині

Звільнені з полону
Фото: МВС

П'ятеро звільнених з російського полону командирів із "Азовсталі" залишатимуться в Туреччині до кінця війни. Такими були умови обміну. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у відеозверненні.

- Найскладніші переговори були стосовно командирів захисніків Маріуполя...У Туреччині вони перебуватимуть під особистим протекторатом турецького президента та в комфортних умовах. Також вони матимуть можливість проводити особисті зустрічі, - повідомив президент.

5 командирів із «Азовсталі» обміняли на 55 російських полонених. Це командир Окремого загону спеціального призначення «Азов» Денис Прокопенко «Редіс», в.о. командира 36-ї окремої бригади морської піхоти Сергій Волинський «Волина», заступник командира полку «Азов» Святослав Паламар, командир 12-ї бригади оперативного призначення імені Дмитра Вишневецького Денис Шлега та Олег Хоменко. Разом зі звільненими героями у Туреччині зараз знаходяться міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський та голова головного управління розвідки Кирило Буданов.

Звільнені командири до кінця війни будуть перебувати в Туреччині. Фото: МВС

Звільнені командири до кінця війни будуть перебувати в Туреччині. Фото: МВС

Список звільнених із полону