Завантажити ще

Арестович: У мобілізаційному резерві України налічується 5,5 мільйона осіб

Арестович: У мобілізаційному резерві України налічується 5,5 мільйона осіб
Фото: President.gov.ua/ru

У разі потреби Україна продовжить призов громадян для оборони нашої країни. Близько 5,5 мільйона українців перебувають у резерві. Про це заявив радник голови Офісу президента Олексій Арестович в ефірі "Фегін Live".

- Якщо не вистачатиме людей для оборони, то буде мобілізація. Ще раз. У нас резервна мобілізація складає 5,5 мільйонів людей, - заявив він.

Також Арестович не відкидає мобілізації студентів. Він пояснив, чому їх не випускають з України для навчання закордоном.

- Якщо в Росії мобілізують мільйон, то про який виїзд ви кажете? Ви взагалі хочете, щоб Україна вціліла, чи хочете вирішити свої особисті проблеми з навчанням у Сорбонні чи Оксфорді?, - наголосив він.

Така реакція від радника голови ОП була після оголошення в Росії часткової мобілізації. У Кремлі заявили, що планують призвати до 300 тисяч осіб, які мають бойовий досвід або перебувають у резерві. Але російські ЗМІ стверджують, що у наказі Путіна є засекречений пункт про справжню кількість призовників – йдеться про мобілізацію до мільйона громадян для війни проти України. У зв'язку з цим російські чоловіки масово намагаються втекти з країни, а їхні жінки влаштовують протести у низці міст РФ.