Завантажити ще

Барбра Стрейзанд стала амбасадоркою UNITED24

Барбра Стрейзанд стала амбасадоркою UNITED24
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Американська співачка та актриса Барбра Стрейзанд стала амбасадоркою ініціативи Володимира Зеленського UNITED24 та пожертвувала 24 тисячі доларів для лікарів. Про це повідомили у телеграм-каналі фандрейзингової платформи.

- Володарка премій «Оскар», «Еммі», «Ґреммі», «Тоні», «Золотий глобус» та «Пібоді» Барбра Стрейзанд стала послом UNITED24! Свої зусилля вона зосередить на напрямі «Медична допомога», - йдеться у повідомленні.

Деталі співпраці Барбра Стрейзанд та президент України обговорили під час онлайн-дзвінка.

- Оскільки я маю єврейське походження з українським корінням, я особливо зворушена боротьбою українців за свободу. Стійкість та мужність українського народу стали справжнім натхненням для всіх, хто працює над збереженням демократії та бореться з авторитаризмом. Ви та ваша країна маєте мою повну підтримку, - сказала зірка.

Перший проєкт, який Барбра Стрейзанд підтримає у межах амбасадорства, це 24 000 Friends of Ukraine. Його мета залучити 24 тисяч підписників на щомісячний внесок 24 доларів, який йтиме на медичну допомогу.

У своєму фейсбуці Барбра Стрейзанд написала, что у неї була чудова розмова з президентом України. Вона закликала приєднуватися до підтримки України за посіланням https://donorbox.org/friends-of-ukraine-barbra. 

- З передплатою в розмірі 24 долари США на місяць, яка не обкладається податком, ви можете допомогти підтримати роботу українських лікарів і врятувати більше життів. Зараз ми їм потрібні як ніколи. Моє щасливе число 24, тому я дала 24 000 доларів, - розповіла 80-річна американська співачка.

Зеленський написав у своєму телеграмі, що світ може трохи втомлюватись щодня думати про Україну, але спільноти у США та європейських країнах продовжують підтримувати та допомагати їй. Для країни дуже важливо, аби такі талановиті й відомі у світі люди підтримували платформу UNITED24.

Володимир Зеленський запустив ініціативу «24 000 друзів UNITED24» до Дня незалежності разом із амбасадорами платформи Андрієм Шевченком та Лієвом Шрайбером.