Завантажити ще

Херсонський колаборант Сальдо заявив, що повернувся на роботу після "отруєння"

Херсонський колаборант Сальдо заявив, що повернувся на роботу після
Фото: t.me/SALDO_VGA

Екснардеп Володимир Сальдо повернувся до своєї колабораційної діяльності у Херсоні після "отруєння". Про те, що колишній український політик повернувся до “керівництва” тимчасово окупованою Росією областю, повідомили в його телеграм-каналі.

- З 19 вересня 2022 року Володимир Сальдо перебуває на своєму робочому місці й повернувся до виконання обов'язків голови адміністрації Херсонської області. Сергій Єлісєєв склав із себе повноваження т.в.о. голови адміністрації і повернувся на посаду голови уряду регіону, - йдеться в повідомленні, до якого прикріплено фото Сальдо.

Після "отруєння" телеграм Сальдо вели від імені Сергія Єлісєєва - колишнього першого заступника голови уряду Калінінградської області.

66-річний Володимир Сальдо – колишній народний депутат від "Партії регіонів" та ексмер Херсона (2002-2012). На момент повномасштабного нападу Росії на Україну був депутатом міської ради від фракції "Наш край". 5 серпня російські ЗМІ повідомили, що Сальдо госпіталізували в окупованому Криму, лікарі ввели його в медикаментозну кому та підключили до апарату ШВЛ. Також писалося про його отруєння та навіть смерть.

У червні в Україні заборонили партію "Блок Володимира Сальдо". У Житомирській області заарештували активи підприємства, підконтрольного сім'ї колишнього народного депутата та пов'язаного із видобутком граніту.

6 вересня так званій «заступниці голови військово-цивільної адміністрації Херсонської області» Катерині Губарєвій заочно повідомили про підозру у колабораціонізмі. У серпні екснардепа-зрадника Олексія Ковальова вбили на Херсонщині.