Завантажити ще

Посол США запевнила: Вашингтон не схиляє Україну до переговорів із РФ

Посол США запевнила: Вашингтон не схиляє Україну до переговорів із РФ
Фото: facebook.com/rnbou

Сполучені Штати не схиляє владу України до переговорів із главою Кремля Володимиром Путіним. Про це заявила посол США Бріджіт Брінк в ефірі всеукраїнського новинного телемарафону.

– Це абсолютна брехня. Я можу лише вкотре повторити, що сказали наш президент і держсекретар та інші чиновники. Вони заявили, що лише українці та демократично обраний лідер України – президент Володимир Зеленський – можуть вирішувати, коли і як цей конфлікт має закінчитися. І коли і як братися за переговори, – наголосила вона.

За словами дипломата, США підтримують Україну всіма способами, щоб вона у майбутньому мала сильну позицію за столом переговорів. Усі війни у певний момент закінчуються переговорами, вважає посол. При цьому вона вкотре наголосила на тому, що саме українці вирішуватимуть, коли настає момент домовлятися з агресором.

Раніше секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данилов провів зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом США в Україні Бріджіт Брінк. У ході розмови у РНБО презентували модуль інформаційно-аналітичної системи "СОТА" щодо моніторингу постачання Україні озброєння від країн-партнерів.