24 вересня
Завантажити ще

На Луганщині відключили мобільний інтернет на тлі контрнаступу ЗСУ

На Луганщині відключили мобільний інтернет на тлі контрнаступу ЗСУ
Фото: facebook.com/sergey.gaidai.loga

Росіяни відключили мобільний інтернет на Луганщині. Про це 14 вересня повідомив у своєму телеграм-каналі голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай.

- Для «підвищення обороноздатності» росіяни відключили мобільний Інтернет на Луганщині… Як пояснює місцевий оператор, це розпорядження органів окупаційної влади – для забезпечення обороноздатності і безпеки, - написав він.

"Старобільські новини" повідомили, що окупанти обмежили мобільний інтернет на Луганщині. Оку­паційний опе­ра­тор "Лу­га­ком" по­яс­нив, що об­ме­жен­ня по­слу­ги відбу­лось за вказівкою оку­паційної адміністрації. 

- При­пи­ня­ти на­дан­ня по­слуг або­нен­там у разі по­тре­би за­без­пе­чен­ня обо­ро­ноз­дат­ності та без­пе­ки рес­публіки, а також за­без­пе­чен­ня гро­мадсь­ко­го пра­во­по­ряд­ку відповідно до за­ко­но­дав­ства ЛНР, - йдеть­ся у повідом­ленні опе­ра­то­ру.

12 вересня видання, посилаючись на свої джерела, попередило, що окупаційна адміністрація так званої “ЛНР” розмірковує над вимкненням інтернету на фоні контрнаступу ЗСУ. Також окупанти можуть відключити стаціонарний інтернет. Бойовики нібито хвилюються через те, що мешканці Луганщини будуть передавати дані про дислокацію окупантів ЗСУ. 

Сергій Гайдай у понеділок заявив, що в Луганській області вже є звільнені населені пункти, наразі там триває "зачистка".

Фото: facebook.com/starobilskinovyny

Фото: facebook.com/starobilskinovyny