Завантажити ще

"Рамштайн-5": в Україні планують розробити трирівневу ППО

На засіданні міністрів оборони країн "Рамштайн-5" було розглянуто питання щодо створення в Україні трирівневої системи у сфері протиповітряної та протиракетної оборони. Про це повідомив у своєму Фейсбуці міністр оборони Олексій Рєзніков.

- Ми зараз не можемо говорити про всі деталі. Але серед найважливіших пріоритетів визначено розвиток трирівневої системи ППО/ПРО. Чітке бачення у цьому плані сформовано завдяки успішним діям та на основі досвіду Повітряних Сил ЗСУ під командуванням генерал-лейтенанта Миколи Олещука, аргументи якого я наводив партнерам, - написав Резніков.

За його словами, під час зустрічі міністри також домовилися посилити підготовку до бою українських військових та вивести її на якісніший рівень.

- Діапазон наших потреб широкий – від здобуття індивідуальних навичок до тренувань у складі батальйонів, а також підготовка штабів бригад. Вже діє розпочата Великобританією ефективна програма підготовки, яку підтримали Канада, Нідерланди, Данія, Норвегія, Швеція, Фінляндія та Нова Зеландія, – наголосив міністр.

Як зазначив глава Міноборони, під час зустрічі він звернувся до колег з проханням розглянути можливість розгортання аналогічних тренувальних програм в інших країнах-сусідах.