Завантажити ще

Спецслужби Росії створили фейковий сайт для дискредитації Зеленського

Спецслужби Росії створили фейковий сайт для дискредитації Зеленського
Фото: t.me/OP_UA

Російські спецслужби створили фейковий інтернет-портал, яким планували дискредитувати президента Володимира Зеленського у країнах Західної Європи. Про це повідомляє Офіс президента.

– 7 вересня з'явився такий сайт для німецької аудиторії. Його запуск мав відбутися 30 вересня. Про цей інтернет-майданчик немає жодної інформації на офіційних ресурсах ВП, жодних заяв Володимира Зеленського, - зазначили в Офісі.

Також сайт має ознаки шахрайського ресурсу, створеного для присвоєння коштів під виглядом фонду допомоги Україні. Проєкт нагадує класичну фінансову піраміду, попередили в Офісі президента.

– Закликаємо українців та міжнародну спільноту не довіряти російським фейкам та враховувати інформацію виключно з офіційних сторінок президента України та Офісу президента, – додають у ВП.

Раніше українські спецслужби попереджали, що РФ готує інформаційну акцію щодо дискредитації президента Володимира Зеленського. Згідно з задумом авторів "акції", за даними ГУР, буде створено та оприлюднено фейковий майданчик (сайт) так званого "Фонду Зеленського", на якому буде розміщена пропозиція до іноземних громадян та установ приєднатися до його "діяльності".