20 травня
Завантажити ще

Ізюмський ліс на окупованій території Харківщини повністю згорів

Ізюмський ліс на окупованій території Харківщини повністю згорів
Фото: Суспільне Харків

Ізюмський ліс на тимчасово окупованій території Харківської області повністю знищений вогнем. Про це свідчать супутникові дані, розповів заступник керівника управління ДСНС Харківщини Анатолій Торяник в інтерв’ю Суспільному.

- Ізюмський ліс, він у зоні окупації, дуже сильно горів. Ми брали інформацію з супутників, тепловипромінювання, яке фіксується супутниками. Ми розуміємо, що у нас немає можливості туди виїхати, подивитися, перевірити, але ми розуміємо з інформації з супутників, що Ізюмського лісу немає, він згорів,- сказав Торяник.

Виїхати на місце рятувальники можливості не мають, тому що ворог обстрілює будь-який транспорт, що рухається близько до лінії розмежування. По-друге, поля заміновані.

Населені пункти піддаються постійним обстрілам. Це Золочів Богодухівського району, Харківський район - Циркуни, Чугуївський район - Коробочкине, Леб’яже, Бригадирівка. У один із населених пунктах рятувальники лише на пожежі виїжджали понад 130 разів. 

Російські війська оточили Ізюм у Харківській області на початку березня, 1 квітня місто окупували.

1 вересня міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець повідомив, що росіяни завдали шкоди українській природі майже на трильйон гривень.