3 жовтня
Завантажити ще

Тайвань розмістив на своїх островах протидронні знаряддя

Тайвань розмістив на своїх островах протидронні знаряддя

Військові Тайваню встановили засоби захисту від дронів на прибережних островах Цзіньмень та Мацу після вторгнення китайських безпілотників на територію острову. Про це пише "Taiwan News".

Як пише видання, військові Тайваню виступають за гнучку відповідь після вторгнення безпілотників, солдатів на островах забезпечили зброєю проти дронів. Йдеться про гармати, які блокують частоту, що використовується наземною станцією для зв'язку з дроном, внаслідок чого БПЛА виходить з-під контролю та падає.

Як зазначено у повідомленні, цивільні безпілотники Китаю були помічені над островами неподалік узбережжя китайської провінції Фуцзянь. Появу БПЛА влада Тайваню розглядає як ще одну ознаку провокацій з боку Китаю, на додаток до нещодавніх широкомасштабних військових маневрів та майже щоденних вторгнень китайських бойових літаків у розпізнавальну зону ППО Тайваню.

Загострення конфлікту між Китаєм і Тайванем відбулося на початку серпня після відвідин острова спікером Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі. У зв'язку з цим МЗС Китаю висловило протест послу США Ніколасу Бернсу і оголосило чотириденні військові навчання навколо Тайваню.

14 серпня на Тайвань прибула делегація конгресменів США, після чого Пекін знову розгорнув військові навчання поблизу острова. Наприкінці серпня військові Тайваню вперше за історію конфлікту відкрили вогонь китайськими безпілотниками, які літали над островом.

Новини по темі: Китай Тайвань дрон