15 червня
Завантажити ще

Агенти ФБР знайшли у будинку Трампа 11 тисяч урядових записів

Агенти ФБР знайшли у будинку Трампа 11 тисяч урядових записів
Фото: facebook.com/DonaldTrump

ФБР виявило понад 11 тисяч урядових документів та фотографій під час обшуку 8 серпня у маєтку Мар-а-Лаго колишнього президента Дональда Трампа у Флориді. Про це пише Reuters із посиланням на судові протоколи, розкриті у п'ятницю.

Видання стверджує, що з більш ніж 11 тисяч урядових записів та фотографій 18 було позначено як "цілком таємно". Також 54 - як "таємно" та 31 - як "конфіденційно", згідно з підрахунком Reuters в урядовій інвентаризації.

- "Цілком таємно" - це найвищий рівень таємності, призначений для потаємних секретів країни. При цьому аккументи з класифікаційними позначками іноді поєднувалися з іншими предметами, такими як книги, журнали та газетні вирізки, зазначають журналісти.

Раніше також було вилучено 71 пусту папку з офісу Трампа та ще 19 із сховища для секретних документів у Мар-а-Лаго, на яких були вказівки для обмеженого доступу.

Федеральні правоохоронні органи підозрюють Трампа у вилученні або руйнуванні документів, перешкоджанні розслідуванню та порушенні закону про шпигунство.

8 серпня 45-й президент США Дональд Трамп заявив, що до його резиденції Мар-а-Лаго у Флориді відвідали працівники ФБР. За його словами, агенти не лише провели обшук, а й зламали сейф.

Новини по темі: Дональд Трамп ФБР обшук