28 травня
Завантажити ще

Данилов: Затримання Медведчука деморалізувало російську агентуру в Україні

Данилов: Затримання Медведчука деморалізувало російську агентуру в Україні
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Затримання Віктора Медведчука деморалізувало російську агентуру в Україні. Про це секретар РНБО Олексій Данилов заявив у програмі "VIP із Наталією Мосейчук" на телеканалі "1+1" у рамках телемарафону.

- Я можу сказати, після цього деморалізація усієї агентури РФ була просто шалена. Вони були в шоці: як, самого Медведчука?! Це ж недоторкана людина, це ж - кум Путіна, як таке взагалі можливе? – розповів Данилов.

Говорячи про можливий обмін Медведчука з Росією, секретар РНБО заявив, що "складно сказати, кому він потрібен". За словами Олексія Данилова, про майбутнє затримання Віктора Медведчука знали лише двоє людей. Один із них – президент України Володимир Зеленський.

- Коли ухвалювалося рішення про затримання Медвудчука, лише дві людини на засіданні РНБО знали, що буде відбуватися. Бо це було дуже чутливе питання, для того, щоб не було жодного впливу, – сказав він.

Данилов підтвердив інформацію "Схем" про те, що Юрій Бойко - колишній колега Медведчука по вже забороненій в Україні партії ОПЗЖ - зараз перебуває у Карлових Варах.

12 квітня Володимир Зеленський та СБУ повідомили про затримання Медведчука під час спроби залишити Україну. 23 червня Личаківський районний суд Львова у закритому режимі провів попереднє засідання у справі народного депутата України.