Завантажити ще

В Офісі президента та поліції попросили не ігнорувати сирену 23-25 ​​серпня

В Офісі президента та поліції попросили не ігнорувати сирену 23-25 ​​серпня
Фото: president.gov.ua

Загроза обстрілу Києва крилатими ракетами

В Україні 23 та 24 серпня існує загроза посилення обстрілів з боку Росії, проте це не буде Апокаліпсисом. Про це заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

- Буде збільшено кількість обстрілів наших міст. І ми, я хочу це підкреслити, не говоримо про якийсь там апокаліпсис. Просто слід обережно ставитися до свого життя. І якщо працює сирена, потрібно знайти місце, де можна перечекати спроби РФ вдарити по мирних містах, – сказав він в ефірі національного телемарафону у неділю.

Подоляк зазначив, що мова йде про про збільшення кількості обстрілів крилатими ракетами низки міст, серед яких може бути Київ.

Радник припустив, що Росія може збільшити кількість ракетних обстрілів українських міст для того, щоб отримати психологічну компенсацію за їхнє "приниження та репутаційні втрати" в Україні, а також "спекотний сезон у Криму".

Співробітникам Урядового кварталу рекомендують працювати з дому

Усім співробітникам Урядового кварталу рекомендують працювати тиждень з дому, повідомила УП. Джерела видання в парламенті та уряді розповіли, що це стосується 22-26 серпня. Апарат Верховної Ради працюватиме дистанційно, за винятком колег, які задіяні по міжнародних делегаціях та підготовкою до наступного засідання.

При плануванні маршруту дізнайтесь, де є укриття

Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький в ефірі телемарафону закликав українців 23-25 ​​серпня суворо дотримуватись умов повітряної тривоги і обов'язково ховатися в укриття.

- При плануванні своїх маршрутів, переміщення, в обов’язковому порядку, заздалегідь дізнавайтеся, де є місця укриття, щоби у випадку коли лунає сигнал повітряної тривоги ви могли дуже швидко і оперативно дістатися до укриття. Відповідно сам сигнал тривоги треба виконувати безумовно і безальтернативно, щоб максимально убезпечити себе.

У Києві з 22 до 25 серпня заборонили масові заходи. Метро працюватиме з 21 по 24 серпня з 6:00 до 21:00. На Харківщині введуть посилену комендантську годину - з 19:00 23 серпня до 7:00 25 серпня.