3 жовтня
Завантажити ще

“єВідрядження”: українських підприємців з 1 вересня випустять за кордон

“єВідрядження”: українських підприємців з 1 вересня випустять за кордон

Українські підприємці 1 вересня зможуть здійснювати короткострокові відрядження (до 7 днів) за кордон. Послугою «єВідрядження» у порталі  “Дія” зможуть скористатися ФОПи і юридичні особи приватної форми власності. Про це повідомила перший віцепрем'єр – міністр економіки Юлія Свириденко у фейсбуці.

Щоб отримати можливість виїзду за кордон, українські підприємці мають своєчасно подати податкову звітність, не мати заборгованості зі сплати ЄСВ та виплачувати середню заробітну плату по юридичній особі чи ФОПу не менше 20 тис грн. У відрядження за кордон зможуть виїхати не більше 10% від загальної кількості працівників, але не більше 10 осіб.

Попередньо підприємець вноситиме 200 тис грн застави на власний ескроу (договір умовного зберігання) рахунок в Ощадбанку. Ці гроші йому повернуть після повернення до України.

У разі порушення умов відрядження заставу перерахують на потреби Міністерства оборони, підприємство не зможе більше ніколи оформити нові дозволи на виїзд співробітників за кордон, а вже діючі будуть скасовані.

Новини по темі: Війна України з Росією