13 серпня
Завантажити ще

Виїзд за кордон знятих з військового обліку: рішення прийматимуть у пункті пропуску

Виїзд за кордон знятих з військового обліку: рішення прийматимуть у пункті пропуску
Фото: facebook.com/DPSUkraine

Державна прикордонна служба України випускатиме за кордон знятих із військового обліку чоловіків після вивчення всіх необхідних документів. Про це повідомили на сторінці Держприкордонслужби у Фейсбуці.

– Остаточне рішення прийматиметься у пункті пропуску представниками Державної прикордонної служби України за результатами вивчення всіх документів та з'ясування всіх обставин та фактів, – зазначили у ДПСУ.

Відповідно до Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», виїзд дозволено чоловікам, якщо вони в установленому порядку оформили інвалідність або їх знято з військового обліку на підставі рішення ВВК про непридатність до військової служби зі зняттям з військового обліку, зазначили у відомстві.

- Чоловіки, які мають документи з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) з відміткою/записом «знятий з військового обліку» – ця позначка/запис не підтверджує ні інвалідність, ні непридатність до військової служби у воєнний час за станом здоров'я, – додали до ДПСУ, уточнивши, що придатні до служби у воєнний час не можуть перетинати кордон.

Раніше прикордонники пояснили правила перетину кордону для чоловіків, які мають подвійне громадянство. Оскільки такі особи вважаються громадянами України, для них діють ті ж самі правила, що й для інших українців.