Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
21 квiтня
Завантажити ще

У Польщі заявили, що Україна не просила перейменувати вулицю у Варшаві на честь Бандери

У Польщі заявили, що Україна не просила перейменувати вулицю у Варшаві на честь Бандери
Фото: twitter.com/polandmfa

У Міністерстві закордонних справ Польщі спростували інформацію про те, що нібито на прохання України у Варшаві можуть перейменувати вулицю на честь Степана Бандери. Про це йдеться у заяві відомства, опублікованій у Твіттері.

- У мережі поширюються підроблені листи Міністерства закордонних справ України та Польщі про перейменування вулиці у Варшаві. Фейкову інформацію було поширено в Telegram проросійськими активістами, які також поширювали контент про нібито депортацію українців з Польщі, - заявили в польському МЗС.

Йдеться про "лист", в якому нібито МЗС України звертається до своїх польських колег "з проханням" перейменувати у Варшаві вулицю, де розміщується посольство Росії, на честь Степана Бандери. "Відповідні документи українських та польських МЗС" почали активно поширювати російські Телеграм-канали.

У ЦПД при РНБО проаналізували цю інформацію і підтвердили, що "лист", який розповсюджується в мережі - фейк. Також фахівці закликали українців перевіряти підозрілі "документи", щоб не стати жертвою інформаційних терористів та не довіряти російським інформаційним ресурсам.