Завантажити ще

Зеленський закликав мешканців окупованих територій не наближатися до військових об'єктів армії РФ

Зеленський закликав мешканців окупованих територій не наближатися до військових об'єктів армії РФ
Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський звернувся до українців, які перебувають на тимчасово окупованих територіях Криму, Донбасу, Харківщини та інших регіонів. Він попросив наших співвітчизників утримувати дистанцію від об'єктів, де розташувалися російські військові. Про це йшлося у вечірньому зверненні голови держави.

- Щодня і щоночі ми бачимо нові повідомлення про вибухи на території, тимчасово зайнятій окупантами. Я прошу зараз усіх наших людей у Криму, інших регіонах на півдні держави, в окупованих районах Донбасу та Харківщини, бути дуже уважними. Будь ласка, не наближуйтесь до військових об'єктів російської армії та всіх місць, де вони зберігають боєприпаси та техніку, де тримають свої штаби, – сказав Зеленський.

За його словами, вибухи на тимчасово окупованих територіях можуть відбуватися з різних причин, але всі вони спрямовані на знищення логістики та озброєння росіян.

– Причини вибухів на окупованій території можуть бути різні, дуже різні, зокрема, цитую визначення самих окупантів, «головотяпство». Але сенс у них усіх один: знищення логістики окупантів, їх боєприпасів, військової та іншої техніки. Чим менше буде в окупантів можливостей творити зло та вбивати українців, тим швидше ми зможемо закінчити цю війну визволенням нашої землі, - наголосив президент.

Як зазначив Зеленський, черга, що створилася на виїзді з Криму в РФ, є підтвердженням того, що більшість росіян розуміють або відчувають, що їм не місце в Криму.