28 вересня
Завантажити ще

"З Парижа з любов'ю". Микола Тищенко передав авто для ЗСУ Миколаєва на 5 млн

Заступник голови фракції "Слуга народу" Микола Тищенко передав чергову партію автомобілів для української армії. Про це нардеп повідомив на особистій сторінці в Телеграм.

- Ми поїхали до Парижа, провели благодійний захід. І із зібраних коштів (5 000 000 грн.) купили ці автомобілі. Переобладнали їх і тепер вони служитимуть нашій країні, – написав Тищенко.

Усі автомобілі пройшли повний техогляд та підготовку для військових вимог. Також їх покрили додатковим спеціальним негорючим тентом.

За словами Тищенка, автомобілі призначені для ЗСУ, які дислокуються на Миколаївщині. Раніше голова військової адміністрації області Віталій Кім передав ексклюзивні лоти, розіграні на благодійному аукціоні в Парижі. Організатором заходу у Франції став фонд Миколи Тищенка «Дорога світу». Серед цінних лотів були також футболки та легендарні м'ячі з автографами Сергія Реброва, особиста футболка легенди світового футболу Роналдо, м'ячі та вимпел від національної збірної України, кубок футболіста Романа Яремчука. На благодійній вечері на підтримку ЗСУ, окрім представників французького бізнесу, були присутні європейські політики та навіть письменник Фредерік Бегбедер.

- Кім, тобі з любов'ю з Парижа ми відправляємо ці машини. Дякую народу Франції, МЗС та особисто письменнику Фредеріку Бегбедеру. Без вас ми б цього не зробили!, - зазначив Тищенко у своєму відеозверненні.

Наступна партія автомобілів, за словами Тищенка, буде закуплена з благодійної вечері, яка відбудеться за тиждень. Їх відправлять конкретним підрозділам до Харкова.