Завантажити ще

Єрмак заявив про загрози ракетних атак на українську теплоенергетику

Єрмак заявив про загрози ракетних атак на українську теплоенергетику
Фото: president.gov.ua

Київ спробує завершити активну частину війни до настання зими. Про це глава Офісу президента Андрій Єрмак сказав в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна". За словами Єрмака, це складне та амбітне завдання, але життєво необхідне.

- Звісно, такі ризики (російських атак по теплоенергетичній інфраструктурі України) протягом усієї війни зберігаються. Російська армія продовжує атакувати об'єкти нашої інфраструктури. Це одна з їхніх цілей, вони її навіть не приховують. Тож це одна з причин, чому ми хочемо вжити максимальних заходів для завершення активної частини війни до кінця осені, - сказав він.

Керівник Офісу президента додав, що чим довше російські війська перебувають на тимчасово окупованих територіях України і намагаються там окопатися, тим складніше буде деокупувати їх. Андрій Єрмак запевнив, що партнери поділяють позицію України.

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомляв, що опалювальний сезон розпочнеться після 15 жовтня з урахуванням погодних умов. За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, наразі Україна готова до нього на 60%.