Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Колаборант Балицький підписав “розпорядження” про “референдум” у Запорізькій області

Колаборант Балицький підписав “розпорядження” про “референдум” у Запорізькій області
Фото: Telegram-канал Балицького

Гауляйтер Євген Балицький оголосив про “розпорядження” розпочати організацію “референдуму щодо возз'єднання Запорізької області з Російською Федерацією”. Про це колишній народний депутат України заявив під час “форуму громадського руху “Ми разом із Росією”.

- Сьогодні у рамках форуму громадського руху «Ми разом із Росією» Запорізької області було зачитано проект резолюції з пропозицією провести референдум про входження Запорізької області до складу Російської Федерації.

Резолюцію було одноголосно підтримано учасниками форуму, в якому взяли участь понад 700 делегатів.

Мною підписано розпорядження Центральної виборчої комісії Запорізької області розпочати опрацювання питання організації проведення референдуму щодо возз'єднання Запорізької області з Російською Федерацією, - написав він 8 серпня у своєму Telegram-каналі.

Російський "Інтерфакс" повідомив, що так звані "референдуми про входження до складу РФ" можуть пройти на окупованій Росією частині Запорізької та Херсонської областей у першій половині вересня.

Увечері 7 серпня президент Володимир Зеленський вкотре нагадав, що проведення так званих "референдумів на окупованих територіях закриють шлях для переговорів Росії з Україною.

Євген Балицький – народний депутат Верховної Ради VII та VIII скликань. Йому заочно повідомили про підозру у колабораціонізмі, а також наклали арешт на його майно на загальну суму близько 150 мільйонів гривень.