Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Ердоган у Сочі нагадав Путіну, що треба зустрітися із Зеленським

Ердоган у Сочі нагадав Путіну, що треба зустрітися із Зеленським
Фото: REUTERS

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган знову запропонував Стамбул як майданчик для переговорів Володимира Зеленського з Володимиром Путіним. Про це він заявив після зустрічі с російським президентом у Сочі 5 серпня, пише Hurriyet.

- Я від початку наголошую, що переможця у війні в Україні не буде. Попри труднощі на місцях, я також твердо вірю, що криза буде вирішена за столом переговорів. Я ще раз нагадав пану Путіну, що ми можемо прийняти його зустріч із паном Зеленським. Ми продовжуватимемо розвивати наш діалог з нашим чорноморським сусідом, Росією, у всіх сферах, щоб сприяти регіональному та глобальному миру, — заявив він.

У кінці травня Зеленський сказав, що зустріч з путіним можлива, якщо якщо на столі буде одне питання – припинення війни. Що стосується посеедників, то український лідер не має бажання з ними зустрічатися. 

Під час зустрічі з Путіним у Сочі Ердоган погодився частково платити за російський газ у рублях та розширити кількість турецьких банків, які приймають російську карту "Мир". Сторони також домовилися збільшити товарообіг між країнами.