27 вересня
Завантажити ще

Зеленський вкотре запропонував Путіну зустріч: Я не знаю, чого хоче президент РФ

Зеленський вкотре запропонував Путіну зустріч: Я не знаю, чого хоче президент РФ
Фото: REUTERS.

Президент України Володимир Зеленський знову запропонував президентові РФ Володимиру Путіну зустрітися. Він сказав про це 19 лютого на Мюнхенській безпековій конференції, відповідаючи на запитання після свого виступу.

У президента запитали, чи він знає, які у Путіна плани щодо України, на що Зеленський відповів: "Я не знаю, чого хоче президент РФ, тому пропоную зустрітися".

Крім того, відповідаючи на запитання, український лідер засумнівався, що росіяни, як народ, захочуть воювати з Україною.

- Російська Федерація, коли ми говоримо Російська Федерація - це цілий народ. І тому я вважаю, що вони не зможуть піти війною проти українського народу, – сказав Глава держави.

Український лідер уже неодноразово пропонував Путіну особисту зустріч. У Кремлі допускають такий формат розмови, але хочуть, щоб у зустрічі були конкретні цілі та конкретний результат, а також заздалегідь узгоджений порядок денний, який виключає обговорення Донбасу та Криму.

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган неодноразово виступав з ініціативою організувати зустріч Путіна та Зеленського на території Туреччини – двосторонню, або, як варіант, тристоронню, за своєю участю. Росія не реагує на ці пропозиції щодо посередництва.