Завантажити ще

СБУ викрила ботоферму, яка розганяла "зраду" про конфлікт Офісу президента з Залужним

СБУ викрила ботоферму, яка розганяла
Фото: UA_National_Police

Правоохоронці викрили мільйонну ботоферму, яка діяла на підрив державної безпеки України на замовлення однієї з політичних сил. Її члени поширювали дезінформацію про владу та «мінували» державні установи. Про це повідомила прес-служба СБУ. Назву партії силовики не уточнюють, але джерела "Бабеля" повідомляють, що це "Європейська солідарність".

- Члени організованого злочинного  угруповання  поширювали через інтернет дезінформацію щодо діяльності вищого військово-політичного керівництва країни. Фігуранти  за допомогою спеціального обладнання створили та керували майже  мільйоном технічних акаунтів, - сказано у повідомленні.

Останні «операції», про які відомо СБУ: боти поширювали контент про «конфлікт між керівництвом ОП і головнокомандувачем ЗСУ», а також проводили кампанії, які дискредитували першу леді Олену Зеленську. 

Поліцейські також встановили факти несанкціонованого втручання в роботу українських операторів мобільного зв’язку. За допомогою спеціального обладнання зловмисники  створили та керували майже мільйоном технічних акаунтів.

"Офіси» ботоферми були розміщені на території Києва, Вінницької та Харківської областей.