27 листопада
Завантажити ще

Зеленська зізналася, чим зараз займаються її діти: син відпочиває, дочка збирається вступати

Зеленська зізналася, чим зараз займаються її діти: син відпочиває, дочка збирається вступати
Фото: t.me/FirstLadyOfUkraine

Дружина українського лідера Олена Зеленська розповіла, чим зараз зайняті її діти. 9-річний Кирило – зараз перебуває на канікулах. Хлопчик відпочиває від навчання. А донька активно готується до вступу до університету. Про це вона сказала в інтерв'ю ТСН.

- Школяр сказав, що в нього канікули та його не чіпати. Усі підходи до нього "давай шануємо", "давай згадаємо англійську мову", зараз вона відхиляє одразу, - розповіла Олена.

Дочка Зеленських – 18-річна Олександра – днями склала загальний іспит, до якого входило три предмети: математика, українська мова та література та історія.

– Усі переживали. Вона готувалася, я думаю, що все гаразд. Вона задоволена, – зауважила перша леді.

За її словами, дочка вступатиме до вишу в Україні. Яка це буде спеціальність, ще не обрали остаточно.

- Наразі є можливість у дітей обрати кілька вишів для того, щоб подати документи. Вона собі обрала список освітніх закладів. Ще треба написати есею про себе, мотиваційний лист, — додала Олена.

Зеленська також зізналася, що донька навчається самостійно та за допомогою до неї не звертається. Визнається, що додаткові завдання щодо навчання були б для неї надто складними, тому рада самостійності дітей.

Раніше Зеленська відповіла на критику фотосесії та інтерв'ю для журналу VOGUE. В інтерв'ю ВВС перша леді назвала цю зйомку ще однією можливістю розповісти багатомільйонній аудиторії видання про війну РФ в Україні.