28 березня
Завантажити ще

Нардеп Ковальов увійшов до так званого “уряду Херсонської області”

Нардеп Ковальов увійшов до так званого “уряду Херсонської області”
Фото: facebook.com/Олексій Ковальов - народний депутат

Депутат Верховної Ради Олексій Ковальов увійшов до так званого уряду Херсонської області. Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив призначений російськими окупантами "губернатор" Володимир Сальдо.

- Заступником Голови Уряду Херсонської області з питань сільського господарства став КОВАЛЬОВ Олексій Іванович, раніше Народний депутат Верховної Ради України ІХ скликання (фракція ПП "Слуга Народу")... - йдеться у повідомленні колаборанта.

"Головою уряду" став росіянин Сергій Єлісєєв - колишній перший заступник голови уряду Калінінградської області.

Колишній перший заступник міністра з муніципального розвитку та внутрішньої політики Калінінградської області Володимир Беспалов став "заступником голови з внутрішньої політики".

"Міністерство освіти та науки" очолив екс-заступник голови Адміністрації міського округу Кашира Московської області Михайло Родіков. У 2015-2018 роках він "адаптував систему освіти Севастополя під російські реалії".

Сальдо заявив, що "уряд" створили з досвіду побудови органів влади в регіонах Росії.

Вранці у понеділок окупаційна влада Херсонської області повідомила, що Херсон уже вдруге після окупації відвідав перший заступник керівника Адміністрації президента Росії Сергій Кирієнко.

Олексій Ковальов повернувся на Херсонщину, незважаючи на її окупацію і спочатку казав, що займається гуманітарною допомогою місцевому населенню. На початку травня його виключили із фракції “Слуга народу”. У співпраці з окупантами Ковальов зізнався 8 червня – після першого приїзду Кирієнка до регіону. Нардеп заявив, що був на зустрічі із фермерами. 22 червня авто Ковальова підірвали, нардеп вижив.