Завантажити ще

Подоляк - Лаврову: «Режими» – у російських в'язницях, а в Україні законно обрана влада

Подоляк - Лаврову: «Режими» – у російських в'язницях, а в Україні законно обрана влада
Фото: President.gov.ua

Михайло Подоляк прокоментував дві останні заяви, зроблені Сергієм Лавровим про Україну. Радник керівника Офісу президента заявив про "класичну російську шизофренію".

- Класична російська шизофренія: вранці заявляєш, що Москва прагне переговорів, а вже ввечері – що твоя мета – «позбутися антинародного київського режиму», - написав він у своєму Телеграм-каналі.

Подоляк зазначив, що «режими» – це щось у російських в'язницях, а в Україні є законно обрана влада, яка перемогла на чесних, конкурентних, демократичних виборах.

- Стільки незнайомих для російської еліти слів в одному реченні, чи не так? - сіронізував він.

На думку радника, вирішуючи повалити «антиісторичні режими», важливо самому не опинитися на смітнику історії.

Довідка

23-24 липня глава МЗС Росії Сергій Лавров перебував із робочим візитом у столиці Єгипту. У неділю на прес-конференції в Каїрі він заявив, що Москва готова до переговорів з Києвом щодо ширшого кола питань, аніж зерновий, “але справа залежить не від нас”. Російський міністр поскаржився, що у Києві “постійно заявляють, що жодних переговорів не буде, доки Україна не переможе Росію на полі бою".

На зустрічі з постпредами країн - членів Ліги арабських держав Лавров заявив, що Росія "обов'язково" допоможе українському народу позбутися "режиму, абсолютно антинародного та антиісторичного".