Завантажити ще

Гайдай: Два села на Луганщині залишаються під контролем України

Гайдай: Два села на Луганщині залишаються під контролем України

У Луганській області під контролем Збройних сил України ще залишаються два населені пункти. Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі голова обласної державної адміністрації Сергій Гайдай.

- Два села на Луганщині залишаються підконтрольними уряду України. Саме це не дає спокою росіянам, які мають наказ обов'язково вийти на адмінкордон Луганщини. Вони неодноразово звітували про виконання завдання, можливо, отримували відповідні нагороди, але подолати кілька кілометрів, що залишилися, так і не можуть, - написав Гайдай.

За його словами, одне із сіл росіяни кілька разів намагалися захопити, але всі спроби противника не мали успіху - наші захисники гідно тримають там оборону.

- Одне із сіл уже кілька разів було захоплене окупантом, але наші військові щоразу відкидали ворога на попередні позиції. Втім, противник не зупиняється – повертається та зазнає чергових втрат, - зазначив голова Луганської ОДА.

Також чиновник повідомив, що за останню добу війська РФ завдали по Луганщині 4 ракетні удари, вели масований артилерійський обстріл і відкривали вогонь з мінометів. Російські солдати намагалися просунутися у напрямку Верхньокам'янки, але отримали відсіч. Крім того, ЗСУ вдалося знищити склад росіян.

Фото
Фото
17 Липня09:51