3 червня
Завантажити ще

Посольство США знову попросило своїх громадян негайно залишити Україну

Посольство США знову попросило своїх громадян негайно залишити Україну
Фото: facebook.com/usdos.ukraine

Посольство США у Києві вперше за літо оновило сповіщення про безпеку для американських громадян в Україні. Посольство знову попросило громадян США негайно покинути країну, використовуючи приватні варіанти наземного транспорту.

- Посольство США закликає громадян США не в'їжджати до України, а тих, хто перебуває в Україні, негайно залишити країну, використовуючи приватні варіанти наземного транспорту, якщо це безпечно. Уникайте масових зборів та організованих заходів, оскільки вони можуть стати мішенню для російських військових у будь-якій точці України, включаючи її західні регіони, – йдеться у повідомленні.

Ситуацію з безпекою по всій Україні оцінили як непередбачувану через військові атаки Росії.

Після сигналу про повітряну тривогу потрібно негайно пройти в укриття. Громадян США попередили про те, що навіть якщо ракета, що летить, буде перехоплена, її уламки, що падають, становлять значний ризик.

Востаннє сповіщення про безпеку оновлювали 28 травня. Воно виглядало так само.

Посольство США залишило Київ ще до повномасштабного вторгнення Росії та відновило роботу 18 травня після тримісячної перерви. На той момент в Україні поновили роботу 37 іноземних представництв. 30 травня до Києва прибула новий посол США Бріджіт Брінк.

У полон до росіян у Херсоні потрапив 35-річний громадянин США Суеді Муркезі. У Держдепі підтвердили його затримання.