28 вересня
Завантажити ще

Подоляк іронічно відповів Путіну, який «ще не починав воювати»

Подоляк іронічно відповів Путіну, який «ще не починав воювати»
Фото: president.gov.ua/

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк іронічно  прокоментував заяву Путіна про те, що Росія «ще не починала воювати», назвавши кількість загиблих в Україні російських воєнних. Відповідь політик написав у Твітері.

- 37 тисяч загиблих російських військових (+12 тис. ПВК). Загальні санітарні втрати – 98-117 тисяч осіб. Ліквідовано 10 генералів. Перетворено на брухт 1605 танків, 405 літаків/гелікоптерів. Росія ще не починала воювати? Війною в Кремлі вважають лише сталінську математику – 20 млн втрат? - написав Подоляк.

Відповідь радника керівника ОП дана на заяву Путина 7 липня, який в котрий раз заявив, що Росія нібито воює не з Україною, а з колективним Заходом. Очільник Кремля знову погрожував світу, заявивши, що Росія ще не "починала воювати", а "Захід хоче воювати з нами до останнього українця". 

Росія напала на Україну 24 лютого. Весь цей час російські загарбники руйнують українські села, селища і міста крилатими ракетами та авіабомбами. Вони вбивають мирне населення та завдають нищівних руйнувань інфраструктурі країни.