Завантажити ще

У Британії Зеленського запевнили, що з відставкою Джонсона підтримка України не зміниться

У Британії Зеленського запевнили, що з відставкою Джонсона підтримка України не зміниться
Фото: President.gov.ua

Влада Великобританії продовжуватиме підтримувати Україну незважаючи на зміни в уряді країни. Про це заявив президент Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні до українців.

- Підтримка України з боку Великобританії не повинна змінитися, хоч би що відбувалося в лондонських владних колах - і Борис, і всі наші друзі в Сполученому Королівстві запевнили мене в цьому, - заявив Зеленський.

Як зазначив президент, підтримка України Лондоном є відображенням позиції британців та керівників країни, але відносини будуються між державами.

- Роль Британії у захисті свободи – справді глобальна. І хоча це відображення позиції британського суспільства, лідерство та харизма керівника держави завжди мають особливе значення. І тим більше у такий час – час повномасштабної антиєвропейської війни Росії, яка почала наступ на Європу саме з нашої держави. Не дивно, що українці відчувають особисту подяку Борисові. Але все ж таки не забувайте, що відносини ми будуємо між державами, - підкреслив він.

Після того, як із британського уряду пішли у відставку десятки міністрів, прем'єр-міністр країни Борис Джонсон ухвалив рішення про відставку. Про складання повноважень глави Консервативної партії він оголосив 7 липня. Щодо України, Джонсон запевнив, що Британія й надалі підтримуватиме Україну стільки, скільки потрібно.