Завантажити ще

Мер окупованих Олешек порадив жителям міста виїхати, бо "іде ЗСУ"

Мер окупованих Олешек порадив жителям міста виїхати, бо
Фото: facebook.com/Офіційна сторінка Рищука Євгена

Мер окупованих Олешек на Херсонщині порадив жителям міста виїхати з будинків, розташованих біля воєнних об’єктів РФ. Про це Євген Рищук написав ввечері у четвер, 7 липня.

- Шановні жителі Олешківської громади та Херсонщини, якщо ви проживаєте поблизу розташування об’єктів, де проживають ворожі солдати РФ або розташовані ворожі ППО, склади з боєприпасами, є скупчення ворожої техніки, наполегливо рекомендую їхати звідти подалі. ЗСУ іде! … Не будьте живим щитом для ворогів, - заявив він у своєму Фейсбуці.

Вдень Херсонська обласна державна адміністрація повідомила, що в Олешківській ТГ є газо-, водо-, електропостачання та інтернет. Мобільний зв’язок відсутній. Лікарня, магазини та місцевий ринок працюють. Окупанти ведуть роботу щодо переведення шкіл громади на свій лад. Призначили кілька нових директорів, примушують вчителів працювати на них, “але тих, хто погоджується мало”.

Місто Олешки з березня окуповано російськими військовими. 27 червня мер Євген Рищук розповів, що окупаційна влада відкрила в місті пункт видачі російських паспортів. 

Ще 20 червня міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук порадила жителям Херсонської області виїхати - навіть через Крим та за фейковими документами, виданими Росією.