5 червня
Завантажити ще

Президент: Українські сили просуваються на кількох напрямках, у тому числі – на півдні

Президент: Українські сили просуваються на кількох напрямках, у тому числі – на півдні
Фото: Скріншот із відео t.me/OP_UA

Президент Володимир Зеленський записав нове звернення. У ньому він звернувся до українців із проханням говорити мешканцям тимчасово окупованих територій про те, що Україна бореться за них.

- Ми не віддамо нашу землю – вся суверенна територія України буде українською. Люди мають про це знати. Тому, якщо у вас є можливість говорити з людьми на півдні – з Херсоном, Генічеськом, Бердянськом, Мелітополем та іншими містами та селами – розповсюджуйте, будь ласка, там правду. Використовуйте будь-яку можливість сказати людям в окупованих районах, що ми пам'ятаємо про них і за них ми боремося, - сказав Зеленський.

Також президент повідомив, що росіяни заблокували мешканцям тимчасово окупованих територій будь-який доступ до соціальних мереж.

- Сьогодні стало відомо, що на півдні нашої країни, в окупованих районах було закрито доступ до соціальних мереж - месенджерів та YouTube. Російські сили заблокували будь-яку можливість людей знати правду про те, що відбувається і про наш потенціал, який ми поступово збільшуємо, – зазначив Зеленський.

За його словами, зараз українські сили просуваються на кількох тактичних напрямках, у тому числі – на Херсонщині та у Запорізькій області.