22 березня
Завантажити ще

Олена Зеленська проведе 23 липня другий саміт перших леді та джентльменів

Олена Зеленська проведе 23 липня другий саміт перших леді та джентльменів
Фото: President.gov.ua

Дружина президента Володимира Зеленського Олена Зеленська анонсувала другий саміт перших леді та джентльменів, запланований на 23 липня. Ключовою темою зустрічі стане людський капітал. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

- На саміті ми обговоримо, яке післявоєнне майбутнє України та світу на нас чекає. Як державі інвестувати в людей, щоб це давало поштовх до розвитку країни. Думаю, ця розмова буде корисною усьому світу. Адже після 24 лютого не лише Україна – весь світ помінявся. Він не буде таким, як до російського вторгнення. І досвід України у подоланні кризи, спричиненої війною, має допомогти боротися з подібними чи іншими кризами, яких, на жаль, у світі не стає менше, - заявила перша леді під час онлайн-виступу на Міжнародній конференції з питань відновлення України у Лугано.

Вперше саміт перших леді та джентльменів відбувся з ініціативи Зеленської 23 серпня 2021 року у Києві. Тоді до української столиці прибули 11 перших леді з різних країн. Основною темою обговорення була постоїдна реальність. Учасники заходу обмінялися досвідом у боротьбі з наслідками пандемії коронавірусу.