30 вересня
Завантажити ще

Микола Тищенко сказав Притулі купити ще байрактари

Микола Тищенко сказав Притулі купити ще байрактари
Фото: t.me/Миколай Тищенко

Заступник голови фракції «Слуга народу» Микола Тищенко відреагував на громадську ініціативу «Народний байрактар». У своїх соціальних мережах політик зазначив, що рекордно швидкий збір – це показник єднання українського народу та спраги перемоги .

 Микола Тищенко подякував Сергію Притулі, українцям та компанії "Байрактар". Він також порадив Сергію на виручені гроші все-таки купити ще байрактари, незважаючи на подарунок турецької сторони.

- Окреме спасибі компанії Baykar Makina, яка передала нашим Збройним силам ці 3 безпілотники безкоштовно. Проте зібрані гроші, як написав Сергій Притула, підуть нашим військовим. Але все ж таки закликаю Сергія Притулу, і я думаю, більшість українців мене підтримають, купити на ці гроші безпілотники. Нехай їх буде не три, а шість, а то й сім. Найкраще витрачати на щось конкретне та ефективне, - зазначив нардеп.

У той же час Микола Тищенко нагадав, що monobank оголосив збір коштів на купівлю двох ударних безпілотних авіаційних комплексів Warmate у комплекті із 40 дронами-камікадзе.

- Цей проєкт проводиться разом із президентською платформою UNITED24. У рамках цього проєкту буде розіграно 40 індивідуальних послань окупантам, які будуть нанесені на дрони-камікадзе, - заявив Тищенко.

Нагадаємо, раніше Микола Тищенко звернувся до білоруського народу, попередивши білорусів про катастрофічні наслідки для них у разі нападу на територію України.