27 вересня
Завантажити ще

На засіданні Ради безпеки ООН росіяни стоячи вшанували пам'ять убитих українців

На засіданні Ради безпеки ООН росіяни стоячи вшанували пам'ять убитих українців
Фото: President.gov.ua

Члени Ради безпеки Організації Об'єднаних Націй вшанували пам'ять українців, які стали жертвами обстрілів російських військ. У церемонії взяли участь представники Росії. Про це заявив президент Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні до українців.

- Рада безпеки ООН сьогодні стоячи вшанувала пам'ять усіх українців, убитих російською армією на нашій землі. Члени російської делегації озирнулися на всіх присутніх у залі Ради безпеки і теж вирішили підвестися. Просто, щоб не виглядати вбивцями відверто. Але всі знають, що це саме російський терор, саме російська держава вбиває ні в чому не винних людей на цій війні, яка розгорнута проти українського народу, - заявив Зеленський.

Як зазначив президент, він закликав членів Ради безпеки ООН створити спеціальний трибунал для розслідування дій росіян на українській землі. За його словами, правоохоронні органи та розвідка України роблять усе можливе, щоб встановити російських військових, які відповідальні за терор проти наших міст. Зеленський запевнив, що їхні імена будуть відомі усьому світу і кожен із російських військових буде покараний.