Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
18 квiтня
Завантажити ще

Представники ЛГБТ+ вимагають звільнити Арестовича через слова про "людей з відхиленнями"

Представники ЛГБТ+ вимагають звільнити Арестовича через слова про
Фото: president.gov.ua

Позаштатний радник голови Офісу президента Олексій Арестович вважає, що у ЛГБТ-людей є якісь відхилення, і тому він їм співчуває. Про це він сказав в ефірі програми "Школа мислення Апейрон", відповідаючи на запитання глядачів. Відео вийшло в ефір 19 червня, за день до ратифікації Верховною Радою Стамбульскої конвенції.

- Я багато разів казав і не буду приховувати: до ЛГБТ я ставлюся як до людей із девіацією, тобто з відхиленнями від норм поведінки. Я в цьому сенсі консерватор. Інша річ, що я точно проти їхнього переслідування. Я вважаю, що в кожному треба передусім бачити людину. Тож до ЛГБТ я ставлюся нормально, а от до пропаганди ЛГБТ – жорстко. Бо це пропаганда девіації, відхилення від норми, яке має конкретні негативні наслідки для суспільства. Я рішучий противник. До представників ЛГБТ я ставлюся зі співчуттям, – зізнався він.

Реакція ЛГБТ-спільноти

Організація "КиївПрайд" закликала президента Володимира Зеленського звільнити Арестовича з посади радника.

"Це ми до вас ставимося зі співчуттям, бо бути гомофобним «руськім міром» в Україні – ось це і є девіація та відхилення від норми. Ми проти псевдонаукової пропаганди Арестовича. Закликаємо Володмира Зеленського і Офіс президента звільнити цю людину з посади радника. Це питання у суспільстві давно назріло. Подібна риторика від представників влади неприпустима, якщо ми хочемо бути в ЄС", - сказано у повідомленні.

Травесті-діва Монро назвала Арестовича посланцем "руського міра" в Україні, бо саме в Росії діє гомофобний закон про заборону пропаганди  ЛГБТ.

"Коли я чую подібні заяви від впливової, дуже  популярної людини  у своїй  країні, яка веде жахливу війну за свої території та свободу, але  розраховує перемогти з підтримкою грошей та зброї інших  країн, в яких вже давно ЛГБТ - це такі ж люди, як всі, які безпечно проживають своє життя у суспільстві, мені стає лячно! Лячно, що цю війну не виграти ніколи", - написала Монро.

Реакція Арестовича